Deník ze školy v přírodě

Milí rodiče, připravili jsme pro Vás jedinečný deník z pobytu. Každý den si můžete na tomto deníku přečíst, co se na školním pobytu děje, jaký mají děti program a zhlédnout aktuální fotografie. Dočtete se, jak Vaše děti tráví čas a zda jsou spokojené. Každý den zde pro vás budou připraveny nové zprávy.

Upozornění: Z technických důvodů si vyhrazujeme právo na aktualizaci deníků do 24 hodin! Děkujeme za pochopení! Pro aktualizaci stránek stiskněte na svém počítači Ctrl+F5!

Všechny fotografie z pobytu školy v přírodě (30.5. - 3. 6. 2016) naleznete zde :-)


30. 5. 2016 Vše je sbaleno, přichystáno a my vyrážíme na další dobrodružství. Vyrážíme!!

A už jsme tady! Štěpanická Lhota, je to překrásná vesnice, část obce Benecko v okrese Semily. Jsme na hotelu Star a Orion. Cesta byla v pořádku, ubytovaní je super, z oken krásny výhled a sviti sluníčko. Koukněte, jak to tady máme čisté a krásné.

Večerní zprávy: 2.A a 4.A byly na zřícenině štěpanického hradu, 1.A navštívila hřbitov odpadků.

Úterý 31.5. Prvňáčci vybaveni velkým chlebem a řízkem vyrazili na celodenní výlet k huculským koním, čtvrťáci zahájili olympijské hry a taky se trochu učili. Stále jsme v kraťasech a tričku!

Večerní zprávy: prvňáčci si užili koníky, ušli 14 km, ale energie mají stále dost. :-)  Čtvrťáci prošli Lufťákovu stezku a třeťáci vylezli na rozhlednu Žalý.

Středa 1.6. Prvňáčci slaví Den dětí, páťáci a čtvrťáci vyšlapali na Žalý a jdou na koníky. A tady jsou naše výletnické řízky! (mňam)

Večerní zprávy: Žáci 4. A a 5. A se po výšlapu na rozhlednu povozili na koních. 3. C dnes absolvovala Lufťákovu stezku plnou zajímavých úkolů. 2. A a 3. C oslavila Den dětí opékáním špekáčků a hraním her.

Čtvrtek 2. 6 dopoledne: cely hotel Star dnes zůstal doma. Prvňáčci se trochu učili, čtvrťáci hledali informace o olympijských hrách. Druháci a třeťáci vyrazili na huculy a páťáci na výšlap.

3.C si dnešní celodenní výlet zpestřila jízdou na koních.
Závěrečná zpráva: zážitků je tolik, že usínáme u oběda. :-) Zítra jsme doma!!!

Přihlášení