kontakty

Vedení školy

  • Mgr. Pavlína Roudná

     

    Ředitelka školy

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: speciální pedagog, logoped

    e-mail: roudna.pavlina@zssokol.cz

  • Mgr. Ludmila Moravcová

     

    Zástupce ředitele

    Vyučuje: FY

    Jiné: předsedkyně okresní komise a členka krajské komise fyzikální olympiády

    e-mail: moravcova.ludmila@zssokol.cz

  • Iveta Snopková

     

    Hospodářka školy

    administrativní pracovnice školy

    e-mail: skola@zssokol.cz

Učitelé 1. stupně

  • Mgr. Tereza Čálková

     

    Třídní: 1.A

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň, NJ

    Jiné:  Kroužek - hra na kytaru
             Kroužek - Sportovní hry

    e-mail: calkova.tereza@zssokol.cz

  • Mgr. Kristýna Košátková

     

    Třídní: 1.B

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: pěvecký kroužek Jitřenka

    e-mail: kosatkova.kristyna@zssokol.cz

  • Mgr. Jitka Šorsáková

     

    Třídní: 2.A

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: pěvecký kroužek Jitřenka

    e-mail: sorsakova.jitka@zssokol.cz

  • Mgr. Šárka Brixiová

     

    Třídní: 2.B

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: Dyslektická náprava

    e-mail: brixiova.sarka@zssokol.cz

  • Mgr. Stanislava Stárková

     

    Třídní: 3.A

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: 

    e-mail: starkova.stanislava@zssokol.cz

  • Mgr. Simona Weisová

     

    Třídní: 3.B

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: Kroužek - Hra na flétnu

    e-mail: weisova.simona@zssokol.cz

  • Mgr. Jarmila Hušková

     

    Třídní: 4.A

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: Kroužek - Sportovní hry

    e-mail: huskova.jarmila@zssokol.cz

  • Mgr. Mirka Hrobníková

     

    Třídní: 4.B

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: Kroužek - Sportovní hry

    e-mail: hrobnikova.mirka@zssokol.cz

  • Mgr. Zora Blažková

     

    Třídní: 5.A

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: Kroužek - Sportovní hry
            Kroužek - 
    Plavání

    e-mail: blazkova.zora@zssokol.cz

  • Mgr. Radomíra Novotná

     

    Třídní: 5.B

    Vyučuje: předměty pro 1. stupeň

    Jiné: 

    e-mail: novotna.radomira@zssokol.cz

Učitelé 2. stupně

  • Mgr. Tereza Kodejšová

     

    Třídní: 6.A

    Vyučuje: AJ, NJ

    Jiné: Kroužek - Orientální tance

    e-mail: kodejsova.tereza@zssokol.cz

  • Mgr. Lada Slabá

     

    Třídní: 6.B

    Vyučuje: VV, ČJ

    Jiné:

    e-mail: slaba.lada@zssokol.cz

  • Mgr. Dagmar Sedláčková

     

    Třídní: 7.A

    Vyučuje: ČJ, AJ

    Jiné:

    e-mail: sedlackova.dagmar@zssokol.cz

  • Mgr. Zuzana Nováková

     

    Třídní: 7.B

    Vyučuje: AJ, VO, HV, NJ

    Jiné: Preventista rizikového chování

    e-mail: novakova.zuzana@zssokol.cz

  • Mgr. Martin Mejzr

     

    Třídní: 8.A

    Vyučuje: MAT, TV

    Jiné:

    e-mail: mejzr.martin@zssokol.cz

  • Mgr. Radek Wiener

     

    Třídní: 

    Vyučuje: Př, TV

    Jiné: 

    e-mail:wiener.radek@zssokol.cz

  • Mgr. Irena Říhová

     

    Třídní: 9.A

    Vyučuje: Dej, ČJ

    Jiné: Výchovný poradce

    e-mail: rihova.irena@zssokol.cz

  • Mgr. Ing. Zdeňka Luxová

     

    Vyučuje: FY, IKT, CHE

    Jiné: Koordinátor a metodik ICT,
            Webmaster
            Kroužek - Šikovný chemik

    e-mail: luxova.zdenka@zssokol.cz

  • Mgr. Eva Sloupová

     

    Třídní: 

    Vyučuje: MAT

    Jiné: částečný úvazek

    e-mail: sloupva.eva@zssokol.cz

  • Bc. Marek Bielko

     

    Třídní:

    Vyučuje: TV, Zem

    Jiné: částečný úvazek

    e-mail: bielko.marek@zssokol.cz

     

  • Stephanie Fikarová

     

    Třídní: 

    Vyučuje: AJ

    Jiné: částečný úvazek

    e-mail: fikarova.stephanie@zssokol.cz

  • Mgr. Zdenka Ullrichová

     

    Třídní:

    Vyučuje: 

    Jiné:

    e-mail: ullrichova.zdenka@zssokol.cz

Asistenti pedagoga

Externí učitelé

Přihlášení