HLAVNÍ AKTUALITY ŠKOLY - informace pro žáky a rodiče

Zákaz vstupu do školy!

Zákaz vstupu do školy! Mimořádné opatření! Z nařízení Ministerstva zdravotnictví č. j. MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN ze dne 10. 3. 2020 s účinností od 11. 3. 2020 zakazuje přítomnost žáků ve školách.

Čtěte více...

Ošetřovné

Ošetřovné Vážení rodiče, pokud chcete potvrdit žádost o ošetřované, napište e-mail na skola@zssokol.cz se jménem a datem narození dítěte. My žádost vyplníme a scan pošleme zpět na Vaši adresu. Při osobním vyzvednutí stačí do mluvítka u vrátného ve škole sdělit jméno a datum narození dítěte, my žádost vyplníme a donesené ke dveřím. Není nutné mít formulář předvyplněný. .

Čtěte více...

Náhradní (on-line) výuka

Náhradní (on-line) výuka Z důvodu nařízení vlády probíhá domácí karanténa. My se ale nedáme a pokračujeme dál v učení jen náhradní formou.

Čtěte více...

Předškoláček a Den otevřených dveří

Předškoláček a Den otevřených dveří Vážení rodiče, vzhledem k vývoji situace rušíme kroužek Předškoláček a Den otevřených dveří. Děkujeme za pochopení. Mgr. Pavlína Roudná – ředitelka školy

Čtěte více...

Preventivní opatření proti šíření infekce

Preventivní opatření proti šíření infekce Vážení rodiče, sledujeme pozorně vývoj situace šíření zavlečené infekce coronavirem v Evropě. Přestože není dle názoru odborníků zatím významný důvod k obavám, je důvod reagovat na zvýšené riziko jeho šíření.

Čtěte více...

Přihlášení