Deník 1

Pátek 31.5. 2019     ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

První termín školy v přírodě: 31.5 - 8.6. vše je sbaleno, přichystáno a my vyrážíme na další dobrodružství. 

Tak jsme konečně vyrazili! Hurá k moři!

Dobro došli! Cesta byla v pohodě, trošku jsme se i vyspali. Máme trochu zataženo, ale příjemně. Od zítra jsme na pláži!

5. AB - Chorvatsko neděle 3.6. 2019 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes jsme po snídani vyrazili na výlet na vyhlídku nad městečko. Protože všichni spali skoro do osmi, byli jsme nabití energií. Po obědě jsme vyrazili na celé odpoledne na pláž. Dnes jsme se koupali už úplně všichni!

5. AB Chorvatsko pondělí ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes z nás byli plážoví šviháci :-) Máme krásně, voda je čistá, jen ještě trošku studená. Večer jsme se učili chorvatská slovíčka a vyrazili jsme do městečka na zmrzku. Byla skvělá :-)

5. AB Chorvatsko úterý -------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zdravíme od moře. Máme se parádně, sluníčko svítí, paní kuchařky se o nás bezvadně starají. Dnes jsme šli znovu na zmrzku a také na nákupy. Zítra nás čeká výlet, tak se na to jdeme vyspat. :-)

5. AB Chorvatsko středa ---------------------------------------------------------------------------

Dnes se nám po nebi honily trošku mráčky, ale vůbec nám to nevadilo. Odpočinuli jsme si od sluníčka. Večer někteří odjeli na výlet do Zadaru. Prohlédli jsme si historické město, západ slunce nad mořem a domů jsme jeli až za tmy. Posíláme taky fotku buchet, které nám dnes paní kuchařky upekly. Mñamka!

5.AB Chorvatsko čtvrtek ------------------------------------------------------------------------------------
Čtvrtek ve zkratce: koupeme se, hrajeme si. Dneska jsou obr vlny! Večer máme diskotéku a máme tady i Michala Davida! Zítra se plavíme na lodi! Už se těšíme! :-)

5.A,B pátek ------------------------------------------------------------------------------------------

Dnešek jsme strávili celý den na lodi a na odlehlé pláži na ostrově Vrgada. I oběd na lodi byl skvělý! 

 

5.AB sobota -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslední den: balíme, uklízíme. Poslední pláž a pak pizza, v šest se uvebíme v autobuse a ráno nás máte doma! :-)

 

Konec :-) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- :-)

 

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!!!

 

 ok

Přihlášení